Žhavá novinka od Lelo: anální vibrační korálky SORAYA Beads

Švédská značka Lelo je známá díky vysoké kvalitě a luxusnímu vzhledu svých produktů. Všechny jsou tak krásné, že by se daly vystavit na poličku a jen obdivovat. Análních pomůcek ovšem dosud moc nenabízela – vlastně jen dvě, které jsou primárně určené k pánské masáži prostaty. Novinka SORAYA Beads by mohla být trefou do černého – jsou to vibrační anální korálky!

Pro všechny

Korálky mohou využít všichni bez ohledu na pohlaví a k dostání jsou v elegantní fialové nebo černé barvě. Jako vždy s nimi kromě napájecího kabelu dostanete také vkusný sáček na uskladnění a vzorek lubrikačního gelu Lelo.  

Foto: Lelo.com

SORAYA Beads tvoří rukojeť s praktickým otvorem, který se dobře drží, a čtyři postupně se rozšiřující kuličky s meziprostory. Hebký silikon je zdravotně nezávadný a na těle (i v těle) příjemný. Tento typ pomůcek je obecně nejvhodnější pro začátečníky, využijí ho ale rozhodně i pokročilí, protože nabízí velmi postupné roztahování a uvolňování análního svěrače. Nejmenší korálek jde dovnitř obvykle velmi snadno a navíc je jen na vás, jestli půjdete dál, nebo zůstanete na první metě.

VrrrrRRR

Anální korálky se obvykle prodávají v nevibrační variantě. SORAYA Beads ale vibrovat umí! Na rukojeti jsou tlačítka, pomocí nichž lze přecházet mezi 8 vibračními režimy. Díky technologii Bow-Motion™ se vibrace rozlévají rovnoměrně do všech korálků a vy si tak můžete vychutnat dokonalou rozkoš, jakkoli daleko pomůcku zavedete. Díky rozšířené rukojeti se nemusíte bát, že by se ve vás ztratila.

Zdroj: Lelo.com

Vodní hrátky

SORAYA Beads jsou 100% vodotěsné a můžete si je tedy vzít třeba i do vany. Možná se v teplé vodě ještě lépe uvolníte a zažijete nekonečné orgasmy… Ani pod hladinou ovšem nezapomínejte na lubrikační gel, který by měl být s ohledem na jemný silikonový povrch pomůcky na vodní bázi. Pak už je jen na vás, jestli si korálky necháte zavedené a budete se věnovat dalším erotogenním zónám, nebo s nimi budete hýbat, lehce je vysouvat a zase zasouvat a masírovat tak svůj bod A nebo P.

Lelo SORAYA Beads za mě rozhodně stojí za vyzkoušení! Co myslíte vy?

Lelo SORAYA Beads je k dostání přímo zde na eshopu značky Lelo za 195 EUR (po 15% slevě, kterou po přihlášení newsletteru získáte k první objednávce).