Ukrajinský talent a originalita. Spodní prádlo Zhilyova lichotí každému tělu

Dnes si představíme méně známou, ale o to zajímavější ukrajinskou značku Zhilyova. Značku Zhilyova založila Valeria Zhilyova v roce 2014 a nabízený sortiment odráží její vlastní styl, povahu a myšlení. Svou tvorbou se snaží odhalovat nové tváře ženskosti a svobody. Svoboda pro Zhilyovu představuje odproštění se od konvencí a pravidel.

Zakladatelka a také umělecká ředitelka Valerie Zhilyova směřování značky popsala následovně: “Pokračujeme v rozšiřování stávajících hranic sebepřijetí výrobou dalších a dalších souprav spodního prádla. Je pro nás nesmírně důležité vytvořit univerzální řadu, která bude oslavovat všechny nuance ženského těla a podřídí se hodnotám společnosti – sebelásce, pohodlí a inkluzi.”

Jednou z hlavních myšlenek prádla, které momentálně Valerie Zhilyova navrhuje z Kyjeva, je body diversity. Podle návrhářky neexistuje jedna “dokonalá žena”, a proto tvoří s cílem podpořit každou ženu ve své jedinečnosti. 

Na e-shopu Zhilyova najdete klasiku jako podprsenky, kalhotky, body a plavky, ale také různé sexy doplňky, jako například chokery a bondage. Pokud bychom měli zmínit pár kousků, které nás nejvíce zaujaly, patřila by mezi ně provokativní a zároveň velmi originální sada kalhotek a podprsenky Aurora dark blue, mužskou fantazii dráždící krajkové kalhotky a podprsenka Magnolia quartz nebo řada Siren, která vypadá ještě lépe, pokud ji doplníte podvazkem stejného jména (nebo kterýmkoliv jiným, Valerie Zhilyova je opravdu talentovaná). 

Při výběru prádla se nezapomeňte podívat na kolekce (jmenujme alespoň kolekci Mars isn’t enough), kde kromě luxusního spodního prádla spatříte i originální fotografie, které mají někdy až sci-fi nádech. Jako by se Zhilyova snažila propojovat nejen ženy, ale i různé světy.   

Vybrané kousky si samozřejmě můžete nechat poslat do České republiky. Podle údajů na stránkách e-shopu k vám zásilka dorazí do 2 až 7 pracovních dnů. Poštovné činí 15 dolarů (kolem 330 Kč), přičemž při objednávce nad 250 dolarů (cca 5 500 Kč) je dovoz zdarma.