Tisja Damen v Amsterdamu šije jedny z nejkrásnějších kousků prádla v Evropě

Lingerie, které šije Holanďanka Tisja Damen ve svém ateliéru v centru Amsterdamu, se dá bez nadsázky označit za umělecké dílo. Sbírá ty nejlepší materiály z celé Evropy a přímo na ženském těle jednotlivé kousky navrhuje.

Všechny kousky od Tisja Damen jsou eticky ručně vyráběné a plné rafinovaných detailů. Každý kus je inspirován příběhem a sám o sobě vypráví nový. Navrženo přímo na ženském těle, jako óda na jeho krásu, s promyšleně vybranými materiály z různých míst Evropy.

Tato exkluzivní značka spodního prádla z Amsterdamu vás zanechá v naprostém úžasu. Každý kousek je pečlivě vyroben s mimořádným důrazem na detail a s použitím těch nejjemnějších látek. Pro všechny své modely používá vynikající materiály, jako je super měkké, jemné hedvábí z Anglie, italská krajka Leavers a francouzská krajka Chantilly. Kromě krásy a kvality svého luxusního spodního prádla si Tisja Damen zakládá na udržitelnosti svého výrobního procesu.

Další zajímavostí je fakt, že z každé objednávky jde část zisku na podporu několika dobročinných organizací. Jejich seznam najdete zde.

Jak je to s cenou a dopravou do ČR?

Kdyby vás některé kousky Tisja Damen zaujaly, je možnost objednávky na jejich e-shopu do ČR. Poštovné stojí €25 a ceny prádla začínají na €80-100 za jednodušší kousky (kalhotky, doplňky). Většina sortimentu (body, podprsenky) se pohybuje okolo €200-300 a ta nejvíc propracovaná body se vyšplhají až na €500.

Navíc při první návštěvě a přihlášení newsletteru získáte slevový kód na 10%.