Růžový slon – průkopník moderních sexshopů v ČR

Růžový slon byl založen Adamem Durčákem už před 20 lety, až v poslední době se ale výrazněji dostává do povědomí veřejnosti – kromě četných sloních reklam byl k vidění například v letošní řadě reality show Love Island.

Tento svérázný podnik sídlí v Havířově, kde má také kamennou prodejnu. Stránky jsou stejně jako většina ostatních sexshopů laděné do růžova – nevím, proč tomu tak je, mně erotiku evokuje spíš červená, moderní pojetí sexuálních hraček jako self-care produktů pak třeba pastelově modrá nebo zelená. Rozhodně teď ale stránky vypadají lépe, než před pár lety. Nic netušící návštěvník byl totiž tehdy hned při vstupu atakován videy, která zobrazovala muže i ženy, kterak si dělají dobře s nabízenými produkty. Firma si novým vzhledem stránek rozhodně polepšila.  

Na RuzovySlon.cz najdete mnoho kategorií pomůcek pro muže, ženy i páry, pomůcky zaměřené na různé fetiše či kinky, jako jsou třeba BDSM nástroje, latexové oblečky nebo vaginální zrcadla. V sekci magazín si můžete přečíst recenze zaměstnanců na jednotlivé hračky, články o sexu nebo erotické povídky.

Objednání na stránkách je jednoduché a dodání rychlé – a hlavně diskrétní. V balíčku vám přijde navíc tajemná karta, na které je kód. Když na sloním webu kliknete na nápis „13. komnata“, objeví se políčko, do kterého zadáte kód karty. Co se děje dál, nikdo neví, ale nejspíš to bude nějaká erotická hra.

Výhody a nevýhody sloního e-shopu

V minulosti jsem na Růžovém slonovi párkrát nakoupila, jenže jsem později bohužel zjistila, že jsem mohla ty samé produkty jinde koupit o půlku levněji. Kromě ceny byl nákup příjemný, k nákupu jsem dostala magnet se slonem a čokoládku.

E-shop je přehledný a doručení probíhá skutečně diskrétně. V kamenné prodejně jsem nebyla.