Recenze multifunkčního Satisfyer Curvy Trinity. Možnosti využití vás uchvátí

Německou značku Satisfyer jistě znáte – její proslulý model Pro 2 si zamilovaly tisíce žen po celém světě. Jedná se o podtlakový stimulátor, jehož kulatá silikonová hubička jemně nasaje klitoris a poté ho stimuluje tlakovými vlnami různé intenzity. Tato technologie se jmenuje Air Pulse a v podstatě nejde o nic jiného, než že na dně hubičky kmitá pružná membrána vytvářející (pod)tlak. Oblíbená značka Womanizer vyrábí podobné produkty, akorát že její technologie se jmenuje Pleasure Air. A dalších milion značek se inspirovalo a též nabízí hračky se „sosáčkem“.

Firma Satisfyer ale na rozdíl od Womanizeru nevyrábí pouze podtlakové pomůcky (i když je pravda, že Womanizer nedávno uvedl na trh speciální sprchovou hlavici); na jejich stránkách můžete najít mnoho druhů vibrátorů, análních pomůcek, masážních hlavic, masturbátorů nebo erekčních kroužků pro muže, lubrikační gely a dokonce i menstruační kalíšky. Svou nabídku neustále rozšiřují a já každou chvíli zkouším novou pomůcku – obvykle velmi originálního tvaru a s řadou zajímavých funkcí. Naposledy mě zaujal model Curvy Trinity 1, který je 2 v 1. Má klasickou podtlakovou hubičku na jednom konci a druhý konec je vlastně klasický vibrátor. Já pro tuhle hračku ovšem našla využití hned čtyři a všechna byla skvělá.

Balení a vzhled

Všechny pomůcky značky Satisfyer člověka ohromí už svým krásným balením: je to vždycky roztomilá barevná krabička s magnetickým uzávěrem a vkusnou jednoduchou ilustrací – žádné fotky pornohereček s afektovaným výrazem, které dodnes můžete najít na některých krabicích.

Uvnitř najdete kromě samotné pomůcky taky návod k použití a magnetický USB kabel, který je pro všechny Satisfyery stejný. To mi mimochodem přijde super praktické, protože mnoho žen mi psalo, že ztratily napájecí kabel od pomůcky jiné značky a co mají dělat. Jediné, co mi trošku chybí, je látkový sáček na uskladnění, který v balení Satisfyeru nikdy není (na rozdíl od již zmíněného Womanizeru nebo třeba Lelo, ale ty jsou zase cenově dost jinde).

Samotná pomůcka Curvy Trinity 1 připomíná telefonní sluchátko – je jemně zahnutá (odtud její název) a na jedné straně má kulatý otvor neboli „nasávací hubičku“, jak tomu já říkám. Na straně druhé je zaoblená a tvoří klasický vibrátor, který lze využít jak zvenku na klitoris, tak vnitřně ke stimulaci vagíny a bodu G. Zezadu na pomůcce najdete tři ovládací tlačítka a magnetické spoje, ke kterým se připojuje nabíječka.

Prostřední tlačítko lze i potmě dobře nahmatat, je jakoby v prohlubni. Tím se zapíná kmitání membrány – tlakové vlny – a zároveň opakovaným stiskáváním téhož tlačítka zvyšujete intenzitu vlnění. Spodním tlačítkem ji můžete naopak snižovat. Pokud chcete přístroj vypnout, stačí podržet prostřední tlačítko. Horní tlačítko je označené vlnkou a slouží čistě k ovládání vibrací druhého konce pomůcky.

Stejně jako téměř všechny ostatní produkty značky Satisfyer má i Curvy Trinity silikonový povrch, který je zdravotně nezávadný, na dotek velmi hebký a nijak nesmrdí (například PVC materiál často uměle zapáchá). Hračka je také 100% vodotěsná, takže si ji můžete vzít nejen do sprchy, ale také například do vany.

Funkce Satisfyer Curvy Trinity

Jak už jsem zmínila, hlavními funkcemi stimulátoru jsou dráždění klitorisu tlakovými vlnami a dráždění vagíny vibracemi. Já jej ovšem využila ještě kreativněji, takže můj kompletní seznam možností využití je zde:

 1. Podtlakový stimulátor na klitoris: jemně rozhrnete pysky a přiložíte hubičku ke klitorisu. Takhle to u tohoto druhu pomůcek bývá popsáno v manuálu. Já bych doplnila, že ženám nebývá příjemné, když je „sosáček“ přiložen jen tak, z ničeho nic. Proto je dobré se nejprve trošku rozehřát, pohrát si s vulvou a klitorisem pomocí prstů a lubrikačního gelu, zapojit fantazie nebo kouknout na peprné video. Poté se dá stimulátor buď ke klitorisu jen tak přiložit, nebo jím můžete jezdit nahoru dolů, ze strany na stranu, tlačit a povolovat, oddalovat a přibližovat a tak dále. Některé ženy vyzkouší Satisfyer nebo Womanizer jednou, dvakrát, zjistí, že jim to „nic nedělá“ a hodí ho do skříně. Vyhozené peníze. Jenže ono je většinou třeba si k těmto pomůckám tak trochu najít cestu.

  Osobně ráda masturbuju na břiše, takže další možností je dát si hračku pod sebe tak, aby klitoris při pohybech pánví klouzal do hubičky a zpátky. Je to boží.

  Curvy Trinity umí „nasávat“ v 11 intenzitách. Osobně mi nejvíc vyhovuje třetí nebo čtvrtá. Ty první jsou úplně jemňounké a ty poslední zase hodně vydatné. Vybere si tedy opravdu každá žena.
 2. Podtlakový stimulátor na bod G: tady vám možná v hlavě naskočí Womanizer OG – pomůcka, která má na svém konci širší hubičku s membránou, takže zacílí na horní stěnu vagíny a jemně ji promasíruje tlakovými vlnami. Curvy Trinity k tomuto není původně určený, já ho tak ovšem využila a bylo to dost zajímavé. Dokonce došlo i na pár výstřiků, kterými si občas opepřím své sebepotěšení (není to věda, squirt se dá naučit J).
 3. Vaginální vibrátor nebo dildo: druhý konec pomůcky lze využít jako dildo bez vibrací – má skvělý tvar, který dobře zacílí na bod G nebo prostatu u mužů. Po zapnutí si můžete vybrat ze 12 intenzivních vibračních režimů (u podtlaku má Satisfyer pouze možnost změny intenzity, vibrační programy jsou ale různé povahy – zpočátku kontinuální, proklikáváním se ale dostanete i na varianty typu tůt – tůt – tůt, tůt – tůůůůůůt, tututůůt a podobně).
 4. Klitorální vibrátor: plošší konec této strany pomůcky využijete samozřejmě i ke vnější stimulaci klitorisu a pysků, zajímavé je také dráždění hráze nebo okolí konečníku.

   Proč jsem si ho tolik oblíbila?

   Málokteré pomůcce na svém instagramu dávám plný počet bodů, tj. pět hvězdiček. Satisfyer Curvy Trinity je dostal, proč?

   Kromě krásného vzhledu a příjemného materiálu, které obdivuju takřka u všech pomůcek této značky, se mi zalíbila především větší nasávací hubička. Obecně mi přijde, že se podtlakové stimulátory vyrábějí se strašně malými otvory na klitoris. To je důvod, proč mám tolik ráda model Lelo Sila – jeho hubička krásně obejme klitoris i s jeho nejbližším okolím a laská ho skoro jako ústa milence. Curvy Trinity je na tom podobně. Navíc se skvěle drží díky ergonomickému zakřivení a vzhledem jeho délce jím pohodlně dosáhnu na svou vulvu i vleže na zádech. Stimulace tlakovými vlnami je tak jemná a přitom intenzivní, že orgasmické vlny cítím až v nohách jako elektrický proud; po jednom zvláště vydařeném výbuchu jsem se dokonce rozplakala. Vibrační ramínko používám spíš na klitoris, protože je na mě celkem široké, ale já obecně masturbuju raději „zvenku“.

      Cena je velmi přijatelná a na rozdíl od Womanizeru nebo Lelo máte navíc na výběr z více funkcí. To znamená, že když mi nesedne podtlaková část, vždycky mám z druhé strany ještě jakkoli využitelný klasický vibrátor. A s 15letou zárukou.

   No, zkrátka si myslím, že přestože je spokojenost s hračkami fakt subjektivní, Curvy Trinity musí milovat snad každý. ❤️