Recenze LELO F1S V3. Jak vypadají masturbátory v roce 2024?

Nedávno jsme v redakci mělli tu čest vyzkoušet nový mužský masturbátor LELO F1S V3 a spokojenost byla velká. Tohle není žádná levná hračka z sex shopu, tohle je designový kousek, který posune pánské hrátky zase na jinou úroveň.

Hned po vytažení z krabice bylo jasné, že jde o luxusní záležitost. Materiály jsou opravdu na úrovni, na dotek příjemné a design je prostě pecka. V balení najdete kromě samotného masturbátoru taky nabíjecí USB kabel, sáček na uskladnění a návod. A taky záruční list, kdyby náhodou něco.

Lelo F1S V3 se začíná objevovat i na CZ e-shopech, ale koupíš jej i přímo na webu výrobce.

Ale teď k tomu důležitému – jak to funguje v akci? Věřte mi, že je to úplně jiný level než všechny ty masturbátory, co jsem kdy zkoušel. A že jich bylo! Fleshlight, Tenga anebo levné napodobeniny – F1S V3 je úplně někde jinde.

LELO F1S V3 má v sobě zabudovaný motorek, takže nemusíte přirážet jako o život. Stačí si ho nasadit a nechat se unášet vibracemi a tlakovou stimulací. Je to mnohem intenzivnější a komplexnější než obyčejný honění rukou. Ze začátku může trvat trochu dýl, než se člověk udělá, ale to je prý normální. Časem si na to tělo zvykne a orgasmy jsou potom rychlejší a silnější.

Jediná výtka může být fakt, že pokud je uživatel po orgasmu hodně citlivý, byla by dobrá nějaká funkce “detekce orgasmu”, kde by se hračka vypnula nebo zpomalila na nejnižší úroveň. Ale to už je asi z kategorie sci-fi – tak třeba za pár let!

Foto: Lelo.com

Co se týče hlučnosti, jasně, není to úplně tiché, ale zase žádný řev to není. Když se trochu snažíte, tak si toho nikdo nevšimne. A údržba? Žádný problém! Opláchnete vodou a mýdlem a je to. Žádné zdlouhavé čištění jako u některých jiných hraček (Fleshlight apod.).

LELO F1S V3 má i vlastní appku, kterou si můžete stáhnout do mobilu. Není to nutné, ale je to bonus navíc. V appce si můžete nastavit různé režimy vibrací a tak. Ale i bez ní si to užijete.

Jo a málem bych zapomněl – LELO F1S V3 má i XL verzi pro ty, co to mají trochu větší. Takže se nemusíte bát, že by se tam ten váš joystick nevešel. I když úplně celý se ani vejít nemá, hračka je konstruována tak, aby dráždila ta nejcitlivější místa penisu.

Není to nejlevnější záležitost, ale v tomto případě každá utracené koruna stojí za to. Ono obecně s mužskýma erotickýma hračkama je to tak, že buď můžete jít po levných čínských napodobeninách, nebo si trochu připlatit a mít kvalitní kousek, který vám vydrží.

LELO F1S V3 jednoznačně patří do druhé kategorie. Tohle není jen tak nějaká masturbační hračka, tohle je investice do vašeho potěšení a sexuálního života. Takže pokud chcete posunout svoje sólo hrátky na úplně nový level, LELO F1S V3 je jasná volba.