Provokace, kontroverze a luxus. To je Agent Provocateur, luxusní lingerie značka

Kultovní britskou značku Agent Provocateur udávající směr na trhu s luxusním spodním prádlem založili v roce 1994 v londýnské čtvrti Soho tehdejší manželé Joseph Corré a Serena Rees. 

V roce 2007, po rozvodu Corré a Rees, spadla značka pod soukromou investiční společnost. Do roku 2009 Agent Provocateur otevřela 13 obchodů a expandovala do USA, Ruska, Dubaje a Hongkongu. V březnu 2017 značku koupila společnost Four Holdings.

V současnosti je Agent Provocateur pod kreativním vedením Sarah Shotton. Jako pravá provokatérka se Shotton pyšní inovativními nápady zohledňujícími ženskou svobodu a krásu.

Značka Agent Provocateur je známá svými provokativními marketingovými kampaněmi, ve kterých se objevily i australská herečka Melissa George nebo britská modelka Kate Moss. Některé reklamní spoty čelily zákazu britské rady pro reklamu Advertising Standards Authority kvůli „ponižování žen“. Ale tato kontroverze ke značce Agent Provocateur vlastně dokonale sedí. 

Na e-shopu Agent Provocateur najdete široký výběr podprsenek, kalhotek, podvazků, punčoch, korzetů, body, plavek, pyžam, županů, šatů i nejrůznějších doplňků, včetně šperků, slunečních brýlí, manžet, chokerů nebo bičíků. 

Pokud máme zmínit pár kousků na ukázku, určitě mrkněte na řadu Lindie obsahující podprsenku, kalhotky, podvazky i župánek s červenou výšivkou s květinovým motivem a perličkami. 

Jestliže dáváte přednost odvážnějším kouskům, neměly by vám ujít výrobky řady Foxie, jejíž podprsenka a kalhotky využívají kontrastu jemné květinové krajky s divokými pásky z PVC. Nebo chcete ještě více provokovat? Pak vás možná zaujme souprava Whitney tvořená pouze elastickými pásky. 

Všechny produkty si můžete nechat poslat do České republiky, buď metodou standard nebo express. Při zvolení „standard“ zaplatíte 25 € (cca 610 Kč) a zboží k vám dorazí za 3 až 5 dní, při expresní dopravě zaplatíte 35 € (cca 850 Kč), ale novými kousky se budete moci těšit již do 2 pracovních dnů od objednávky. Můžete také navštívit kamennou prodejnu v pražské ulici Dušní.