Projekt On The Edge přináší do Prahy imerzivní divadlo nabité erotikou

Před týdnem vyšla nová epizoda podcastu Šimrání, kam si Markéta pozvala dvě sympatické ženy – Martinu a Soňu, zakladatelky projektu On The Edge. O co vlastně jde?

Slyšeli jste někdy o tzv. imerzivním divadle? Není to jako klasické představení, kdy divák pasivně sedí na židli a kouká na podium. Imerzivní divadlo znamená, že se může volně pohybovat ve vymezeném prostoru a sám si určí, kam půjde. Takhle nějak funguje projekt Soni a Martiny. 19. října otevírají v klášteře Gabriel Loci na Smíchově živou galerii erotických fantazií, kam se můžete přijít pobavit a také inspirovat – ať už sami, nebo třeba s partnerem. K dispozici bude několik různých dějů odehrávajících se naráz a vy sami se můžete rozhodnout, kam zamíříte a jak dlouho tam zůstanete. Každý děj bude představovat nějakou erotickou fantazii, která nebude předem pojmenovaná – tak si váš mozek nebude moci dopředu nic škatulkovat a bude otevřený novým vjemům „bez filtru“.

Zdroj: Ontheedge.club

Nemusíte se bát, že byste se museli nějak zapojovat do děje – díky povinné masce, kterou dostanete u vchodu, a jednotnému dress codu (elegantní černá) splynete s davem a stud půjde stranou. Navíc se tak nemůže stát, že by vás poznal třeba nějaký známý.

Proč se projekt jmenuje zrovna On The Edge (na hraně)? Protože všechna představení balancují na hranici erotiky a svůdnosti, aniž by byly explicitní nebo přímo vulgární. Nikde se nebude odehrávat přímo sex, spíše taková nekonečná, vkusná předehra v mnoha podobách. Diváci mají jedinečnou příležitost nakouknout pod pokličku fantaziím, o kterých třeba ani nevěděli, že by je mohly vzrušovat, mohou sledovat, co to s nimi dělá, a tedy objevovat vlastní sexualitu. Pokud vás některé téma více zaujme, můžete se později zúčastnit workshopů, skrze které bude projekt nadále pokračovat.

Na místě bude kromě jednotlivých živých představení také například módní přehlídka, výstava obrazů a samozřejmě občerstvení.

Pokud vás projekt zaujal, mrkněte na instagramový profil  @ontheedge.club nebo webové stránky. Vstupenky je možné zakoupit pouze s kódem, který Markéta zmiňuje na konci epizody podcastu. 

Aktualizace 16.10.2023 – event 19.10. je již vyprodán, a tak nezbývá než se těšit na pokračování akce v budoucnu.