Proč se Pillow Talk Sassy stal bestsellerem? Měly nadšené recenze pravdu?

O roztomilém vibrátoru Pillow Talk Sassy jsem slyšela dlouho předtím, než jsem ho měla možnost vyzkoušet na vlastní kůži. Četla jsem o něm například článek na blogu jedné americké testerky erotických pomůcek, která o něm mluvila jako o svém nejoblíbenějším vibrátoru vůbec. Jak to, říkala jsem si, vždyť vypadá celkem obyčejně. A tak jsem ho podrobila důkladnému zkoušení, abych vám mohla říct, jestli právě pro vás bude vhodný a co je na něm tak úžasného. 

Minimalistické balení

První, co vidíte, když vám pomůcka přijde domů, je její obal. Některé bývají bohužel vyloženě nevkusné a zobrazují jakousi retro pornoherečku, kterak si dělá s pomůckou dobře. Nebo jsou překombinované a ze všech stran pokryté textem a nálepkami. Balení vibrátoru Sassy k takovým ale nepatří a je opravdu pěkné – jednoduchá, bílá krabička, která je na jedné straně průhledná, takže rovnou vidíte pomůcku v celé své kráse. 

Kromě samotné pomůcky v krabici najdete také hedvábný sáček na uskladnění, USB dobíjecí kabel, návod k použití a kartáček. Nebo spíše smetáček. Co to má být, smála jsem se, když jsem ho v krabici objevila. V návodu jsem se dočetla, že jím můžete efektivněji čistit drážky, které se nacházejí po obvodu dolní části pomůcky. Ty jsou, stejně jako spodek pomůcky, ze stříbrného ABS plastu. Spodek navíc zdobí ještě krystalek Swarovski, který hračce dodává nádech luxusu. Zbytek je pokryt hedvábným silikonem, který je stoprocentně nezávadný a díky tomu, že je neporézní, na něm neulpívají bakterie. Vibrátor je skutečně velmi příjemný na dotek. 

Pillow Talk Sassy koupíš třeba na e-shopu Vibrátorek.

Na bod G i klitoris

Sassy se řadí mezi vibrátory na bod G, protože je zahnutý dopředu. Mně bylo ale hned jasné, že ho využiju spíš zvenku na klitoris, protože můj bod G má obecně raději tlak a výstupky než vibrace a hladký povrch. Špička této pomůcky je navíc lehce ohebná, což opět ubírá na důrazu, který má bod G tak rád. Ale to je na tom to pěkné – u této pomůcky si každý najde svoje využití. Dá se s ní rozvibrovat klitoris, vagína, hráz, konečník zvenku i zevnitř, pokud jste pokročilejší, dále pak šourek, penis, bradavky i záda. Nebo ji lze ponechat vypnutou a použít jako zahnuté dildo. 

Lehký nedostatek tohoto vibrátoru je ten, že není vodotěsný – je pouze voděodolný. Dá se tedy umýt pod tekoucí vodou nebo zpříjemnit čas strávený ve sprše, do vany si ho ale neberte, protože by se mohl porouchat.

Sassy má zajímavé ovládání, se kterým jsem se dosud za svou testovací praxi nesetkala. Zmáčknete tlačítko vespod (tam, kde je krystal) a pomůcka začne vibrovat na nejnižší intenzitu. Opětovným zmáčknutím se vibrace zase vypnou. Jak se teda dostanu na vyšší obrátky, napadlo mě. Aha, ono se to musí podržet! Na jednu stranu je to velmi jednoduché řešení, nemůžete se ovšem vracet zpátky. Pokud jsou na vás vibrace moc silné, musíte přístroj zase vypnout a začít nanovo. Mně osobně bohatě stačila nejnižší intenzita, která je už tak dost „rumbly“. A tady přichází další negativum, které jsem zaznamenala – vydatné vibrace nejen ve špičce pomůcky, ale také v rukojeti. Vibrovala mi celá ruka, což není moc příjemné. Proto jsem brzy přešla na svůj oblíbený způsob masturbace, který nevyžaduje držení pomůcky – dala jsem Sassy pod sebe a otírala se o ni.

Jako penis

Co se mi na pomůcce fakt líbí, jsou její míry. Průměr činí 2,5 – 3,5 cm a použitelná délka 12,5 cm, což přibližně odpovídá rozměrům průměrné pánské chlouby. Nikdy jsem nebyla fanynkou XXL vibrátorů a dild, takže v tomto ohledu mi Sassy dokonale vyhovuje. 

Pokud si to tedy shrneme, našla jsem pro tuto hračku u sebe v zásadě dvě využití – jako výkonný vibrátor, o který se otírám vleže na břiše, a jako zahnuté dildo příjemných rozměrů. Jestli ale pořád nevíte, co si o Sassy myslet a zda je pro vás vhodný, koukněte na jeho plusy a minusy níže.

+

 • Heboučký materiál
 • Dostupná cena
 • Jednoduché ovládání
 • Silné vibrace
 • Elegantní vzhled
 • Sáček na uskladnění
 • USB dobíjení
 • Příjemné rozměry
 • Možnost zámku tlačítka

 • Vibrující rukojeť
 • Není vodotěsný
 • Nelze se vracet v intenzitách vibrací
 • Nemá žádné vibrační programy

Pillow Talk Sassy koupíš třeba na e-shopu Vibrátorek.