Flagranti – zlatý český e-shop, který se zaměřuje na kvalitu

Flagranti je sexshop, který se od těch ostatních už od pohledu zásadně liší: není růžový! Je laděn do elegantní zlaté. Celkově evokuje luxus a přepych, ale nenechte se mýlit, i zde najdete produkty s velmi příjemnou cenou. Flagranti je prostě na úrovni. Nevybafnou tu na vás vzdychající dámy ani zaměstnanecké „recenze“. Vybafnou tu na vás spíš recenze od mé maličkosti, které jsou upřímné – nejsem totiž placená za výmysly.

Flagranti je na trhu s erotickým zbožím už od roku 2004, jen se předtím jmenovalo jinak. Sídlí v Ostravě (pořád ta Morava, co?), kde můžete navštívit kamennou prodejnu s příjemnou atmosférou. 

Stránky jsou přehledné a rozdělené do několika kategorií. V zásadě hlavně na pomůcky pro ženy, pro muže a pro páry. Bylo by hezké, kdyby stránky byly inkluzivnější, tedy se soustředily spíše na oblasti na těle a jednotlivé druhy stimulace, než na gender – to si ale asi ještě počkáme. Takhle daleko pokud vím ještě žádný e-shop s erotickým zbožím není. 

Kromě široké nabídky pomůcek a dárkových boxů všeho druhu na Flagranti najdete také luxusní prádlo, masky, převleky a paruky, dále samozřejmě lubrikační a mycí gely, erotický nábytek nebo pomůcky pro BDSM praktiky. Tento obchod si zakládá na vysoké kvalitě produktů, osobně si ho spojuji třeba s proslulou švédskou značkou pomůcek Lelo.

 V sekci Blog najdete kromě (nejen) mých recenzí také řadu článků o sexu, vztazích, intimitě a zdraví (ty nejlepší jsem psala opět já).

 Z Flagranti jsem si párkrát objednala zboží ještě před naší spoluprací a vždy jsem byla spokojená. Přišlo diskrétně zabalené a přišlo velmi rychle.